У справі Нємцова знайшли "український слід"

Захист ключового фігуранта у справі про вбивство російського опозиційного політика Бориса Нємцова, бійця чеченського батальйону МВС "Північ" Заура Дадаєва заявила про новий "український слід" у цій справі
Depo.Життя
18 січня 2016 09:31
ФОТО: depo.ua

Повідомляється, що в грудні 2014 року загиблий у Грозному фігурант справи Нємцова, офіцер МВС Беслан Шаванов незадовго до вбивства політика нібито виїхав з Чечні в Україну, де і був затриманий, передає depo.ua з посиланням на російське РБК.

Зазначається, Шаванов разом із земляком на приватному автомобілі нібито безперешкодно перетнув українську територію, контрольовану бойовиками, але був затриманий співробітниками Служби безпеки України. Проте під час "неформальних" переговорів він був звільнений і повернувся на Росію на катері, через Азовське море в Краснодарський край.

Захист Шаванова припускає, що в Україні він міг бути завербований СБУ або лідером батальйону ім. Джохара Дудаєва Адамом Осмаєвим, від яких і отримав завдання вбити Нємцова, щоб дискредитувати російську владу.

Однак адвокат сім'ї Нємцова впевнений, що це лише спроба відвести слідство від пошуку реальних замовників, які знаходяться в Чечні.

Нагадаємо, 14 січня фігурант справи про вбивтсво Бориса Нємцова Анзор Губашев заявив на допиті, що політика вбив Беслан Шаванов.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя