У СІЗО Завадського годували тарганами і забороненим борщем

Відомий акордеоніст Ігор Завадський, якого суд відпустив з в'язниці на поруки, поділився подробицями перебування в СІЗО
Depo.Життя
24 червня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua із посиланням на "Газета по-українськи", свій перший обід у СІЗО акордеоніст Ігор Завадський пам'ятає і досі. 

"Те, що давали у СІЗО, не завжди можна було їсти. На перший обід принесли тарілку супу, в якій плавав тарган", - сказав він.

"За кілька днів після того у СІЗО приїхала перевірка на чолі з Валерією Лутківською. Коли спитала, як годують, відповів: "Дали суп з тарганом. Але нічого страшного. Я його з миски витягнув і суп таки поїв". Після цього начальник СІЗО на мене накинувся: "Для чого ти мене підставляєш?". Відповів, що лише сказав правду", - додав Ігор Завадський.

У СІЗО акордеоніста рятували предачі.

"З передачами перші три роки було обмеження. У місяць дозволяли дві — не більше 25 кілограмів. Шанувальниці часто передавали то палку ковбаси, то торбинку пиріжків. Після цього повноцінних передач вже не приймали. Доводилося розтягувати отримане на місяць", - поділився Ігор Завадський.

"Цього року з передачами стало легше. Мій концертний директор Андрій Бригіда останні 5 місяців носив мені передачі щотижня. Сам навчився готувати і приносив мені домашню їжу. Приймальниці у СІЗО його полюбили. Дозволяли навіть борщ мені передавати, хоч це було заборонено", - додав він.

Нагадаємо, що 13 червня, Подільський районний суд Києва ухвалив рішення звільнити з в'язниці Завадського, який перебував за гратами за звинуваченням у розбещенні неповнолітніх. У справі проти артиста були виявлені серйозні порушення в першій інстанції.

Заслужений артист України Завадський був затриманий 23 березня 2012 року. Подільський районний суд Києва засудив його до 13 років позбавлення волі.

У квітні 2016 року Апеляційний суд Києва скасував вирок Завадського і направив справу на повторний розгляд.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя