У штаб-квартирі ООН відкривається виставка про війну на Донбасі

У понеділок, 11 січня, в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку українські дипломати і художники відкривають виставку "Ukraine EXISTS", присвячену українській сучасності
Depo.Життя
11 січня 2016 09:27
ФОТО: depo.ua

Як повідомив куратор виставки, лідер музичного гурту "Антитіла" Тарас Тополя, її мета - познайомити світ з достовірними фактами і правдивою інформацією про війну на Донбасі, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"Чому ми проводимо виставку саме в ООН? Тому що там, серед іншого, постійне скупчення, неймовірна концентрація міжнародних журналістів, дипломатів, людей, які, дійсно, творять майбутнє світу. Виставка складається з двох частин, які ми умовно позначили як "Мир" і "Війна", військова реальність на Сході і громадянська реальність, невід'ємною частиною якої є мистецтво", - зазначив Тополя.

Виставка, яку організували волонтерський фонд "Вільні UA", українські художники і фотографи, складається з двох частин: фото- і відеопоказів документальних матеріалів "Донбас. Війна" і з виставки творів "Сучасне українське мистецтво" (включаючи живопис, кераміку).

За словами Тараса Тополі, ідея виставки виникла минулої зими, коли йшли запеклі бої за Донецький аеропорт, а потім - під Дебальцевим. У ці дні в Радбезі ООН в Нью-Йорку постійно скликали екстрені засідання, на яких російські дипломати спотворювали факти і події, що стосуються конфлікту на Донбасі.

У штаб-квартирі ООН виставка працюватиме 11-26 січня, після чого її перевезуть в Український культурний центр в Нью-Йорку.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя