У щоденниках для кримських школярів татар називають "загарбниками"

У щоденниках, які безкоштовно роздадуть всім школярам Криму 1 вересня, є короткий виклад історії анексованого півострова
Depo.Життя
30 серпня 2016 06:59
ФОТО: depo.ua

У щоденниках, призначених для школярів Криму, кримських татар називають загарбниками земель на півострові при потуранні української влади. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив російський публіцист Юрій Хрістензен, передає depo.ua з посиланням на "15 минут".

"Пропагандисти не встигають за змінами у зовнішній політиці Росії. У телевізорі з Туреччиною дружимо - воюємо - знову дружимо. У друкованій продукції пропаганда не встигає там швидко все це відстежити. У щоденниках, які безкоштовно роздадуть всім школярам Криму 1 вересня, крім російського гімну, прапора та іншої патріотичної нісенітниці, є короткий виклад історії півострова. З цієї історії, кримські татари в нападі націоналізму почали захоплювати територію Криму в 1991 році. І все це відбувалося на тлі потурання українських чиновників при "найпотужнішій фінансовій та ідеологічній підтримці турецької влади", - прокоментував російську версію історії анексованого півострова Хрістензен.

У щоденниках для кримських школярів татар називають "загарбниками" - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя