У севастопольських школах показали фільм про операцію по анексії Криму

Вчителям севастопольських шкіл показали пропагандистський фільм "Четверта оборона Севастополя", в якому підтверджується, що анексія Криму була спланованою військовою операцією
Depo.Життя
11 лютого 2016 12:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Новая газета".

На перших кадрах присутній напис: "фільм призначений для закритого показу. Демонстрація в ЗМІ та розміщення в інтернеті строго заборонені", проте 19-хвилинний фільм, проте, викладений в мережу "Ютуб".

У фільмі зокрема використовується така лексика як "українські терористи", "нещадні автори блекаута" і т.д.

Диспозиція стрічки прямо суперечить тому, що говорилося про "Російську весну" раніше. У тому числі - численним заявам президента Росії Володимира Путіна про "ключову роль кримчан" у подіях весни 2014 року.

Відзначається, що за "волевиявленням народу" стояла спланована військова операція.

Диктор пояснює, що "не про все можна було говорити під час приєднання" Криму. Навіть президент Росії "був змушений приховувати частину правди". Тоді потрібно було показати, що "ввічливі люди" - це лише декорація.

Називаються імена "справжніх героїв Російської весни": повпреда президента в Кримському федеральному окрузі Олега Белавенцева і віце-адмірала Сергія Меняйла.

Саме вони, говориться в фільмі, керували спецоперацією, проводили переговори з "впливовими людьми" Криму і Севастополя, вирішували, хто буде "публічною фігурою" і навіть "виховували диверсантів".

Документальні кадри у фільмі перемішані з постановочними. У титрах не вказані режисер, автор сценарію і знімальна група картини.

Виробником картини, найімовірніше, виступає ТОВ "Науково-дослідний інститут ПР" - організація, директором якої є політолог Костянтин Лістратов.

Лістратову приписується реалізація ряду політичних проектів на замовлення уряду Ростовської області.

Після кінопоказу вчителям видали анкети, в яких їм пропонувалося відповісти на деякі питання щодо "Російської весни".

У севастопольських школах показали фільм про операцію по анексії Криму - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя