У роботі Instagram і Facebook стався масштабний збій: Що про це відомо

Увечері 13 березня користувачі інтернету почали скаржитися на збої в роботі соцмереж Facebook і Instagram

Depo.ua розкаже, що сталося і що відомо про цей збій.

Збій Facebook, Instagram та WhatsApp: Що сталося

Українці почали відчувати проблеми з роботою соцмереж 13 березня о 18.30 вечора. Хтось не міг зайти у Instagram, у когост не оновлювалася стрічка новин, а ось дехто навіть не міг запостити фото. 

У роботі Facebook та Instagram трапився масштабний збій: що відомо

Зазначимо, що користувачі з Росії одразу подумали, що таким чином Роскомнадзор розпочав роботу по блокуванню небажаних сайтів, проте згодом стало зрозуміло, що це загальносвітова проблема, а не місцева.

Станом на 20:00, збій у Facebook спостерігався у 10816 осіб по всьому світу. 33% не могли пройти авторизацію, більше 30% - скористатися стрічкою новин. Робота нормалізувалася лише після півночі, проте не у всіх країнах.

У Instagram, згідно скарг користувачів, які наводить Downdetector, велика частина проблем (43%) була пов'язана з новинною стрічкою.

The Verge повідомляє також про збої в роботі месенджера WhatsApp у користувачів з Парагваю, Індії, Бангладеш та Аргентини.

За наявною інформацією, найбільше постраждали користувачі з США та Європи (Лондон, Берлін, Париж).

У роботі Facebook та Instagram трапився масштабний збій: що відомо

Збій Facebook, Instagram та WhatsApp: Що каже керівництво соцмереж

У Twitter Facebook говориться, що у користувачів проблеми з доступом до всіх програм. У компанії відзначили, що вони не пов'язані з DDos-атак і соцмережа працює над усуненням несправностей. 

"Ми знаємо, що у декого виникли проблеми із доступ до сімейства додатків Facebook. Ми намагаємося вирішити проблему якнайшвидше. Не можемо підтвердити, що проблема не пов'язана з ддос-аткою", – йдеться в повідомленні.

Керівництво Instagram також прокоментувало збій.

Згодом було повідомлено про відновлення роботи.

Збій Facebook, Instagram та WhatsApp: Що відбувається зараз

За наявною інформацією, станом на 02.30, збої у роботі спостерігалися у США та Південній Америці, Японії, Австралії, Росії, Малайзії, Індії, Саудівській Аравії та у Європі.

Користувачі Twitter шуткують щодо проблеми, яка охопила вчора весь світ.

Нагадаємо, останній раз проблеми у роботі соцмереж Instagram та Facebook спостерігалися у грудні 2018 року. Тоді користувачі мережі не могли зайти в свої акаунти, а всіх, хто був залогінений - викидало. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна