У Раді схвалюють надання вогнепальної зброї приватним охоронцям

Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує ухвалити за основу проект закону, яким персоналу суб'єктів охоронної діяльності надається право на використання короткоствольної вогнепальної зброї
Depo.Життя
12 січня 2016 14:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт парламенту.

"Законопроектом пропонується надати суб'єктам охоронної діяльності, які використовують власний транспорт реагування і взаємодіють з питань охорони громадського порядку з органами внутрішніх справ шляхом спільного патрулювання, право на придбання, зберігання і використання короткоствольної напівавтоматичної нарізної вогнепальної зброї. Конкретні види такої зброї встановлюються Кабінетом Міністрів України", - зазначили у Верховній Раді.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, право на придбання, зберігання і використання вогнепальної зброї будуть мати виключно суб'єкти охоронної діяльності, які здійснюють охорону особливо важливих об'єктів права державної власності або надають охоронні послуги із залученням власного транспорту реагування та використанням пунктів централізованого спостереження.

На думку депутатів, реалізація відповідних положень законопроекту може поліпшити стан безпеки об'єктів охорони та фізичних осіб під час охорони громадського порядку.

Нагадаємо, що проект закону про внесення змін до закону "Про охоронну діяльність" щодо взаємодії з органами внутрішніх справ та права на короткоствольну напівавтоматичну нарізну вогнепальну зброю зареєстрований у Верховній Раді під номером 2270а від 3 липня 2015 року.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя