У президента Росії кажуть, що вибори відбулися без порушень

Моніторингова група президентської ради з прав людини (РПЛ) не отримувала сигналів про порушення на виборах президента Росії, які могли б спричинити скасування результатів голосування

Як передає Depo.ua, про це РИА Новости повідомив співголова групи Ігор Борисов.

"Голосування пройшло дуже чисто... Ми бачимо, що порушень, які б вплинули на підсумковий результат - ми таких не бачимо. Ми не бачимо ніде масових порушень", - сказав Борисов.

Він додав, що група також не зазначає будь-яких порушень, "пов'язаних з порушенням виборчих прав громадян".

"На даний момент моніторингова група не бачить якихось підстав для того, щоб говорити, що результати можна буде поставити під сумнів", - сказав Борисов.

У той же час, ТАСС повідомляє, що кандидатка в президенти Росії від партії "Громадянська ініціатива" Ксенія Собчак заявила, що її штаб стежив за особливо грубими фактами порушень на виборах, коли здійснювалося вкидання бюлетенів, і має намір подавати скарги по ним.

"На сьогодні ми стежимо за цими чотирма-п'ятьма найголовнішими вкидання. За ним будемо подавати скаргу і будемо розбиратися з цими фактами", - сказала Собчак.

Вона зазначила, що йдеться про ДВК №617 в Якутії, ДВК №380 в Дагестані, ДВК №343 і №345 у селищі Артемівський, масове вкидання в Кемеровській області і випадок вкидання в підмосковних Люберцях.

Нагадаємо, що у мережі оприлюднили відео бійки на одній з російських виборчих дільниць у Махачкалі, де кремезні чоловіки привезли пачки бюлетенів і вкинули їх до урн.

Крім того, у мережі оприлюднили ще низку відео, знятих на різних виборчих дільницях по всій Росії, де чітко видно, як члени виборчих комісій пачками закидують в урни бюлетені для голосування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія