У Польщі видали карту з "російським" Кримом

Польське видавництво видало політичну карту Європи, у друкованій версії якої Крим вказано як територію Росії
Depo.Життя
20 лютого 2016 18:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

Посольство України у Польщі звернуло увагу видавництву на те, що весь цивілізований світ визнає Крим територією України і наголосило на необхідності виправити помилку.

"Весь демократичний світ, зокрема Польща та ЄС, не визнають нелегальну анексію суверенної території України – Криму. На жаль, розміщена у книзі карта не тільки вводить в оману як користувачів Інтернету, так і власників друкованої версії політичної карти Європи, але й суперечить позитивному іміджу Польщі, яка займає рішучу позицію щодо підтримання територіальної цілісності України", - йдеться в листі диппредставництва на адресу видавництва.
У Польщі видали карту з "російським" Кримом - фото 1

У посольстві наголошують, що у зв’язку з цією ситуацією відповідним кроком буде "якнайшвидше вчинення дій з метою виправлення цієї ситуації - опублікування відповідної заяви, а також розміщення правильної карти в електронній версії, а також вилучення друкованої версії політичної карти Європи з метою виправлення хибної карти України".

Українські дипломати висловили сподівання, що видавництво намагатиметься уникнути ситуації, коли його сприйматимуть як таке, продукція якої, зокрема політична карта Європи, суперечить міжнародним документам щодо визнання кордонів України.

Видавництво "Галілеос", яке розташоване в місті Єленя Гура на південному заході Польщі, поки що не відреагувало на лист українського посольства.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя