ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Польщі міжнародний захист отримали 74 українці

У першій половині 2018 року міжнародний захист у Польщі отримали 74 громадяна України

Depo.Життя
20 липня 2018 17:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в польському Управлінні з питань іноземців, передає Depo.ua із посиланням на "Польське радіо".

Так, згідно з даними управління, у першій половині поточного року 2,1 тис. іноземців попросили у Польщі міжнародного захисту. Це на 29% менше, ніж уподовж аналогічного періоду минулого року.

Найчастіше захист у Польщі хотіли отримати росіяни (68%) та українці (10%). Загалом за цей період міжнародний захист отримали 225 іноземців.

За словами Якуба Дудзяка з Управління з питань іноземців, у першій половині цього року число іноземців з дійсними дозволам на перебування збільшилося на 25 тисяч осіб, натомість у першій половині 2017 року – на 36 тисяч.

Від початку року найбільше, тобто на 18 тисяч осіб, збільшилася група громадян України, котрі мають дозвіл на проживання у Польщі (збільшення до 163 тис.).

На 3 тис. стало більше також білорусів (збільшення до 18 тис.), 1,1 тис. громадян Індії (до 8 тис. осіб) та на 800 в'єтнамців (збільшення до 12,5 тис. осіб).

Найбільше – на 19 тис. – збільшилося число посвідок на тимчасове перебування на період до 3-х років. Кількість дозволів на постійне перебування зросла на 3 тис.

Наголошується, що ці дані не враховують іноземців, котрі перебувають у Польщі на підставі віз.

Нагадаємо, більшість українців, які виїжджають до Польщі, не хочуть там залишитися назавжди, вони повертаються в Україну.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя