У поліції назвали "найбільш злочинну" станцію метро у Києві

Станція метро "Вокзальна" виявилась найбільш криміногенною станцією в Києві
Depo.Життя
23 березня 2016 22:56
ФОТО: depo.ua

"Там завжди колосальний пасажиропотік. Цим і користуються зловмисники. Люди приїжджають з передмість, на поїздах, спускаються в метро, біля ескалаторів, які не тільки застаріли, але і не розраховані на таку кількість пасажирів, завжди утворюються стовпотворіння, чим користуються зловмисники", - сказав начальник лінійного управління поліції в метрополітені ГУ НПУ Віталій Биков, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Він також наголосив, що на станції грабежами і розбійними нападами промишляють бездомні, на яких, на жаль, у поліції немає управи.

"По-перше, ті бездомні, які перебувають за жовтою обмежувальною лінією біля входу в метро, вони потрапляють під відповідальність територіального управління поліції. Ми відповідаємо за безпеку в самому метрополітені. Але ні ми, ні наші колеги не можуть самостійно вирішити проблему з бездомними особами, якщо вони, звичайно, не вчинили правопорушення. Вирішити цю проблему можна лише із залученням працівників соціальних служб", - сказав Биков, додавши, що за те, що людина веде такий спосіб життя, не передбачено ні адміністративного, ні кримінального покарання.

Нагадаємо, Київський метрополітен перейшов на посилені заходи безпеки через теракти в Бельгії.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя