У пісні Польщі на "Євробачення 2016" побачили слід Путіна

У пісні польського виконавця почули нотки "Любе"
Depo.Життя
11 березня 2016 13:18
ФОТО: depo.ua

У пісні польського виконавця, представника країни на Євробаченні 2016 Михайла Шпака побачили разючу подібність з гімном російських спецслужб під назвою "Давай за ..." російської групи "Любе"

Цей гурт, як відомо, є улюбленим президента РФ Володимира Путіна.

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Польське радіо.

В даний час юристи з'ясовують, чи є композиція Шпака Colour of your life плагіатом чи ні.

"На мою думку, це не плагіат, але я рекомендую провести консультації з музичними критиками і юристами, які займаються схожою тематикою", - сказав в бесіді з виданням Gazeta Polska Codziennie менеджер Міхала Шпака Яцек Ястровіч.

Іншої думки дотримується музичний віртуоз і критик, директор музичного агентства Польського радіо Петро Вербицький: "Думаю, що приспіви в обох піснях майже ідентичні, аранжування в кінці творів теж. Офіційне рішення або думка про те, плагіат чи це, залишимо юристам. Для мене ключовим є те, що Польське телебачення (Telewizja Polska - TVP) піде на ризик і відправить Шпака в Стокгольм з розумінням, що це викличе скандал і може призвести до дискваліфікації. Я не заздрю рішенням керівництва TVP про те, ризикувати чи ні. "

Тим часом музичний лейбл Sony, якому належать авторські права Шпака, зробив офіційну заяву на цю тему: "Повідомляємо, що результат професійної експертизи, проведеної незалежним експертом - відомими музикознавцем і композитором Рафалом Розмус, однозначні: пісня не є плагіатом".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя