У окупованому Криму побачили турецьких військових інструкторів в Україні

В Україну прибули військові інструктори з Туреччини в особі екстремістів і бойовиків ІДІЛ, які намагаються створити там полігон для підготовки найманців з Меджлісу кримських татар, щоб вести бойові дії
Depo.Життя
5 березня 2016 16:58
ФОТО: depo.ua

Про це стверджує "віце-прем'єр" кримського окупаційного уряду Руслан Бальбек, передає depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

"У нас є достовірні дані, що в Херсонську область України з'їхалося чимало військових інструкторів з Туреччини. На сьогодні там намагаються створити полігон для підготовки найманців для ведення бойових дій як у відкритій місцевості, так і міських умовах", - сказав Бальбек.

За його словами, перед інструкторами "стоїть завдання створити під Меджлісом дієздатну бойову одиницю".

Також він сказав, що Херсонська область стала "місцем тяжіння міжнародних терористів".

"Туди завозяться радикали з Туреччини, в особі екстремістського угруповання "Сірі вовки", а також бойовики, які брали участь у війні в Сирії на боці ІДІЛ і державних переворотах у Єгипті та Лівії, а також бойовики з Кавказу, які перебувають у федеральному розшуку", - розповів віце-прем'єр окупованого півострова.

Все це, за словами Бальбека, проводиться турками потай від Києва і в змові з Коломойським з метою державного перевороту.

"Враховуючи існуючу змову Меджлісу з опальними українськими олігархами, серед яких Ігор Коломойський, цілком можливо, що бойовики можуть бути звернені проти самої української влади для організації нового майдану і нового державного перевороту", - зазначив політик.

Нагадаємо, так званий Верховний суд анексованого Криму приступив до розгляду позову про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією і його заборону на території РФ. Позов був поданий так званим прокурором анексованого Криму Наталією Поклонською. Відповідачем виступає перший заступник голови Меджлісу Наріман Джеляль, який представляє інтереси організації в Криму.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя