У нового власника "Радіо-Ера" - американське коріння

Пакет "Радіо-Ера" ФМ продають інвестору з американським корінням, який зможе забезпечити захист права на незалежну та професійну журналістику.

Depo.Життя
26 вересня 2017 09:56
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в офіційній заяві прес-служби "Ера Медіа", передає Depo.ua.

У заяві зазначається, що влада продовжує наступ на свободу слова.

"Всі ми бачимо, що влада продовжує системний наступ на свободу слова. На жаль, як "Радіо Еру", так і телекомпанію "Еру" не оминула ця доля. Процес тиску на нас отримав несподівану розв'язку – продаж пакетe акцій саме інвестору з американським корінням, який, з точки зору міжнародної юридичної та політичної практики, зможе забезпечити захист права на незалежну та професійну журналістику", – зазначає прес-служба "Ера Медіа".

Автори заяви наводять факти тиску влади на ЗМІ в Україні: постійні погрози журналістам, необґрунтовані перевірки, арешт журналіста Коцаби, закриття радіо "Вести", прискіпування та інсинуації навколо телеканалів "112" і "NewsOne", обшуки на "1 + 1", підпал "Інтера", тиск на телеканал ZIK та його власників, переслідування сайту "Страна.ЮА", заборона соціальних мереж.

"Остаточне рішення було прийнято тільки тоді, коли ми повною мірою переконалися у тому, що нові власники збережуть основні цінності та принципи нашого ЗМІ, а саме: професійне висвітлення суспільно важливих тем, відсутність найменшої цензури, проукраїнська позиція, творча свобода, баланс думок та соціальна журналістика", – наголошує "Ера".

У заяві нагадали, що стратегічними партнерами "Радіо-Ера" в різні проміжки часу були і BBC, і Польське радіо, і "Радіо Свобода".

"Ми пишаємося тим, що вже для кількох поколінь українців є синонімом свободи слова. Сьогодні наші стратегічні партнери (а тепер вже і нові власники) добре розуміють, що таке якісне медіа та що таке свобода слова. Тому віримо, що "Радіо-Ера", як і інші незалежні українські ЗМІ, чекає хороше майбутнє. Віримо, що майбутнє є і у свободи слова в Україні", – йдеться у ній.

Загалом, прес-служба наголосила, що холдинг буде розвиватися й надалі.

"Концепція розвитку нашого холдингу передбачає перехід до інфотейнменту, що припускає велику частку розважальності в програмах. У той же час, інформаційне наповнення від цього тільки виграє: ми розширимо коло тем для висвітлення", –підсумовує прес-служба "Ера Медіа".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя