У Новій Зеландії збираються вбити усіх щурів

Влада Нової Зеландії виділила $28 млн на боротьбу із гризунами
Depo.Життя
26 липня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua

Влада Нової Зеландії пообіцяла до 2050 року очистити країну від щурів, вуличних кішок, опосумів і горностаїв. Чиновники кажуть, що проект із винищення "шкідників" стане однією з головних справ охорони довкілля для країни, повідомляє depo.ua з посиланням на New Zealand Herald.

На винищення вуличних і лісових гризунів влада Нової Зеландії обіцяє виділити 28 мільйонів доларів.

Глава проекту Predator Free New Zealand Limited Роб Фенвік, який буде займатися втіленням такої амбітної задумки в життя, заявив, що буде залучати до роботи, в тому числі і приватних інвесторів, що допоможе за 35 років повністю "очистити країну".
Представники влади, в свою чергу, обіцяють вносити до фонду один долар за кожні два, пожертвувані приватними особами та іншими благодійниками. За словами Фенвіка, в охочих підтримати проект зараз, не просто не бракує, швидше, вони шикуються в чергу, щоб врятувати природу Нової Зеландії.

За підрахунками експертів, загальна вартість позбавлення країни від шкідників складе близько 9 мільярдів доларів.

Втім, влада готова піти на цей крок – кожен рік щура, горностаї і опосуми вбивають 25 мільйонів місцевих птахів. Через це сільське господарство Нової Зеландії регулярно зазнає збитків, які обчислюються в мільйонах доларів.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя