У низці міст України активісти заблокували роботу російського постачальника сигарет

У вівторок, 12 січня, сотні активістів заблокували роботу найбільшого дистриб'ютора сигарет в Україні "Мегаполіс-Україна", що належить групі компаній "Меркурій" російського олігарха Ігоря Кесаєва
Depo.Життя
12 січня 2016 18:08
ФОТО: depo.ua

Про це на  у "Фейсбуці" повідомив народний депутат Сергій Висоцький, передає depo.ua.

Зазначається, що блокування торкнулося складів компанії "Мегаполіс-Україна" в Києві, Львові, Луцьку, Рівному, Ковелі та Тернополі.

Нардеп наголошує, що компанія "Мегаполіс – Україна" була заснована російською компанією "Мегаполіс" та "Сім'єю" Януковича. Крім того, за часів минулої влади вона стала монополістом із дистрибуції сигарет в Україні.

Стало відомо, що Кесаєв є головою благодійного фонду "Моноліт".

"Навіть у статутних документах цього фонду йдеться про те, що основним завданням благодійників є "підтримка економічних, медичних, соціальних і культурних потреб співробітників ФСБ Росії, в тому числі звільнених у запас та членів їхніх сімей", - написав Висоцький.

Крім того, російський олігарх є власником російського заводу імені Дегтярьова. Крім мопедів, цей завод виготовляє стрілецьку зброю, бомби для ПЗРК і ПТРК, в тому числі для ПТРК "Корнет-е".

Нардеп додав, що саме від продукції зазначеного вище заводу на Донбасі гинуть наші військові.

"І найганебніше, що після втечі Януковича і початку війни статус компанії не змінився. З української сторони в її акціонерний капітал увійшов один з регіональних наглядачів Сім'ї Борис Кауфман. У свій час він був підрядником братів Клименків в Одеській області. Обширні зв'язки Кауфмана й отриманий за Януковича капітал дозволяють йому "вирішувати питання" у багатьох кабінетах, у тому числі й прикривати своїх московських друзів, таких як Кесаєв", - підсумував Висоцький.

У низці міст України активісти заблокували роботу російського постачальника сигарет  - фото 1

У низці міст України активісти заблокували роботу російського постачальника сигарет  - фото 2

Сегодня в 5 утра, в рамках кампании по очищению Украины от оккупационного бизнеса, сотни активистов из десятка волонтерс...

Опубликовано Сергеем Высоцким 11 января 2016 г.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя