У Німеччині через біженців у басейнах заборонили чіпати сідниці

У Німеччині з’явились комікси з правилами поведінки в басейнах
Depo.Життя
3 лютого 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
У Німеччині через біженців у басейнах заборонили чіпати сідниці
У Німеччині через біженців у басейнах заборонили чіпати сідниці

Вони з'явилися після того, як десятки місцевих мешканок поскаржилися на непристойну поведінку і домагання з боку чоловіків-мігрантів, повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Комікси попереджають біженців, що не варто штовхати жінок у воду, переслідувати їх, а приходити плавати треба у купальнику, а не спідньому вбранні.

У Німеччині через біженців у басейнах заборонили чіпати сідниці - фото 1

Комікси містять пояснення німецькою, англійською та арабською мовами.

"Усі жінки мають право на повагу, незалежно від того, одягнені вони у купальник чи ні. Мальовані попередження, адаптовані багатьма мовами, допоможуть персоналу громадських закладів спілкуватись із новими гостями", - додав посадовець.

У такий незвичний спосіб місцеві чиновники намагаються запобігти подальшим скандалам, адже у деяких містах мігрантам взагалі заборонили приходити до громадських басейнів.

Нещодавно трьох сирійських підлітків було заарештовано у Мюнхені за напад на дівчат, які саме прийшли на заняття із плавання.

"У басейнах Мюнхена вже було чимало випадків, коли мігранти не могли плавати, бо не розуміли мови і письмових попереджень та інструкцій", - пояснив появу малюнків речник громадських служб Мюнхена.

У Німеччині через біженців у басейнах заборонили чіпати сідниці - фото 2

Крім того, кількох мігрантів зафільмували за маструбацією у басейні з гарячою водою та приставаннями до жінок. Інші біженці вирішили спорожницти свій сечовий міхур прямо у тій частині басейну, де плавають діти.

Після того, як про це стало відомо широкому загалу, інші відвідувачі відмовлялись приходити плавати до цих басейнів.

20 тисяч коміксів, адаптованих сімома мовами, також розповсюдили у таборах та гуртожитках, де мешкають біженці. Влада вже готує другий наклад.

ФОТО: The Daily Mail

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя