У Нігерії звільнили з в'язниці трьох українських моряків

Троє українських моряків, членів екіпажу судна "Anuket Emerald", звільнені з в'язниці у Нігерії та відправлені на батьківщину
Depo.Життя
29 березня 2016 12:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Департаменті консульської служби МЗС України, передає depo.ua.

"З приємністю повідомляємо, що за результатами комплексних заходів, вжитих ‪МЗС‬ у взаємодії з компанією-судновласником, 25 березня цього року були звільнені та відправлені на Батьківщину троє громадян України – членів екіпажу судна "Anuket Emerald", які з червня 2015 року перебували під вартою в місті Лагос (‪‎Нігерія‬) та яким загрожувало тривале ув’язнення", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, до вирішення проблем моряків долучалися дипломатичні установи України в Нігерії та Великій Британії, консульські посадові особи посольства в Нігерії забезпечували консульський супровід у справі під час судових засідань та на етапі слідства.

#ConsNews #УкраїнськіМоряки З приємністю повідомляємо, що за результатами комплексних заходів, вжитих #МЗС у взаємодії з...

Опубліковано Департамент консульської служби МЗС України 29 березень 2016 р.

Нагадаємо, майже рік 14 членів екіпажу танкера "Анукет Емеральд", серед яких троє українців і троє росіян, перебували на рейді в місті Лагос в Нігерії. Моряків заарештували і звинуватили в незаконному обігу нафтопродуктів.

У ситуацію втрутилися дипломати, зокрема, посол України. За словами адвоката моряків, в лютому цього року, за рішенням суду, всю команду мали звільнити. Утім, напередодні слухання троє росіян із команди – капітан танкера, його помічник та інженер судна – зникли. Через це слухання не відбулись, а нігерійське правосуддя взяло решту екіпажу під варту.

За словами українських дипломатів, своїми діями росіяни підтвердили свою провину. Українців вони вважають невинуватими.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя