У Нідерландах перед референдумом показали фільм про Україну

Громадські активісти створили фільм, у якому громадяни Нідерландів розповідають своїм співвітчизникам про справжню європейську Україну
Depo.Життя
4 квітня 2016 18:50
ФОТО: depo.ua

Ініціатива та її реалізація належить бельгійській громадській організації Promote Ukraine, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Це сім історій про Україну устами нідерландців, які напередодні референдуму щодо Угоди про асоціацію України і ЄС закликали підтримати країну на її шляху до демократії", - заявили автори фільму.

Нагадаємо, консультативний референдум щодо угоди про асоціацію між Україною та ЄС має відбутися у Нідерландах 6 квітня. Його результати не матимуть обов'язкового характеру, проте в країні та в ЄС надають йому великої ваги. Уряд Нідерландів виступив на підтримку документа на референдумі, агітувати нідерландців проголосувати за ратифікацію угоди взявся також президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

Зазначимо, з наближенням дати референдуму, все більше активізується російська пропаганда проти України. Зокрема, нещодавно міністр фінансів Наталія Яресько показала фейковий лист Мінфіну адресований заступнику Державного секретаря США Вікторії Нуланд з проханням вплинути на Нідерланди для перенесення референдуму 6 квітня про асоціацію України з ЄС.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя