У Нідерландах "окупували" село Крим

Активісти руху "Молоді демократи" в Голландії влаштували показову "окупацію" села Крим на підтримку Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
Depo.Життя
2 квітня 2016 11:52
ФОТО: depo.ua

Відео акції вони виклали в Youtube, пише depo.ua.

На відео можна побачити, як невелика група активістів з прапорами організації та на танку для гри в пейнтбол заїжджає в село під назвою De Krim.

"Молоді демократи" вже приєднали Крим. З військово-транспортною технікою та невеликими силами вторгнення, вони напали на голландське село з метою залучення уваги до проведення референдуму щодо угоди про асоціацію з Україною", - йдеться в підписі до відео.

Як відомо, парламент Нідерландів завершив процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС 7 липня – після набуття чинності закону, який дозволив виносити на референдум міжнародні угоди.
Як повідомлялося, виборча комісія Нідерландів оголосила про те, що консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС буде проведений навесні наступного року.
Раніше в Нідерландах зібрали необхідну кількість підписів для проведення консультативного референдуму щодо ратифікації Угоди про асоціацію з Україною.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя