У нічному клубі Севастополя "Беркут" влаштував стрілянину і побив відвідувачів

У нічному клубі Butterfly анексованого Севастополя в ніч з 20 на 21 травня бійці "Беркута" влаштували обшук, під час якого вони поклали близько 150 відвідувачів обличчям у підлогу
Depo.Життя
30 травня 2016 18:59
ФОТО: depo.ua

Відповідне відео з камери спостереження з клубу опублікувала власниця клубу Аліна Самсонова, передає depo.ua з посиланням на "Кримінформ".

Як видно на відео, в клуб після півночі увірвалося три десятки бійців у масках, спецодязі і бронежилетах і уклали понад сотні відвідувачів обличчям у підлогу.

Самсонова також заявляє, що бійці спецпідрозділу відкрили вогонь у стелю з автоматичної зброї, а деяких працівників закладу та відвідувачів били.

Зокрема на відео на 06:54 дійсно правоохоронці виводять чоловіка з зафіксованими ззаду руками, у якого обличчя і футболка в крові. Також у 07:20 видно, як з вулиці співробітники затягують чоловіка, тримаючи його за шию і силою укладають на підлогу. Інші інциденти на відео не потрапили.

Крім того, за словами власника клубу, бійці "Беркута" при цьому кричали матом і погрожували. Потім в клуб увійшов слідчий і близько 30 чоловік з червоними розпізнавальними стрічками на руках.

"Якась група людей, які проводили незрозумілі нам свої дії, ймовірно, з огляду приміщень", - зазначила Самсонова.

"Відкрили стрілянину з вогнепальної зброї, били співробітників, відвідувачів, погрожували, брали з бару і пили продукцію, вели себе вкрай некультурно, розбивали ногами посуд на столах. Розбили кілька скляних столів. Фактично, розгромили півбару. Вранці бар був у калюжах крові, столи та посуд розбиті", - розповіла власниця Butterfly.

За її словами, вона не має нічого проти обшуків і перевірок, так як заклад має всі дозвільні документи, а вона сама готова допомагати правоохоронцям у разі необхідності припинення ними протиправної діяльності.

Вона додала, що в постанові на обшук причиною для його проведення було зазначено припущення про те, що в закладі Butterfly за адресою Синявіна, 1 в Севастополі знаходяться наркотичні і психотропні речовини і, можливо, вони там збуваються. Причому, каже Самсонова, незадовго до цього в закладі пройшла масштабна перевірка Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків, яка не викликала ніяких нарікань навіть у відвідувачів.

За словами Самсонової, більшу частину відвідувачів і співробітників правоохоронці протримали в закладі 1,5-2 години, після чого почали випускати по одному, перевіряючи документи.

"Деякий час всі лежали обличчям на підлогу, причому тих, хто повертав голову, били ногами. Близько 5 чоловік у підсумку затримали з невідомих нам причин. Деякі люди взагалі вважали, що вони перебувають у заручниках, і дуже злякалися. Одній з дівчат стало погано, її трусило – було дуже схоже на приступ епілепсії. Її самі правоохоронці винесли на вулицю і надавали першу медичну допомогу, але ми не знаємо чи викликали "швидку допомогу", оскільки нас не випускали", - каже господиня.

У самому клубі правоохоронці вилучили весь алкоголь на загальну суму більше мільйона рублів і сервери з електронними носіями, на яких зберігалися записи з камер спостереження, причому без створення копії, як передбачає закон.

"На прохання надати копію у відповідності зі ст. 182 КПК ми отримали відмову. Але є відео з однією з камер, яке ми встигли віддалено скопіювати", – повідомила Самсонова.

Зараз адвокат постраждалої готує заяву в Генеральну прокуратуру РФ за фактом обшуку в порядку здійснення нагляду за діями правоохоронних органів.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя