У Нацгвардії відкрили інтерактивний центр прийому контрактників

У Національній гвардії України відкрили інтерактивний центр прийому на контрактну службу
Depo.Життя
1 лютого 2016 14:06
ФОТО: depo.ua

Про це заявив начальник відділу управління кадрової роботи Нацгвардії Михайло Кардинал, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Нацгвардії.

"У нас до сьогодні був не дуже тісний зв'язок з цивільним населенням та резервістами. Тому з'явилася ідея створити такий центр для максимального інформування громадян", - розповів він.

За словами Кардинала, наразі штатна чисельність формування – 49 тис. військових, за законом вона може досягати 60 тисяч в особливий військовий період.

У центрі, зокрема, працюватимуть фахівці з кадрів, психологи, юристи, офіцери з комунікацій, а основними його завданнями є первинна вербувальна робота, відбір на контрактну службу, психологічний відбір, відправка на медкомісії, а також робота з абітурієнтами, які бажають вступити до вузів Нацгвардії.

Кардинал в додав, що за 2014–2015 роки Нацгвардія поповнилася на 6 тис. осіб за рахунок "строковиків", мобілізованих і резервістів. Наразі ж військову службу за контрактом проходять 16 тис. 204 осіб.

Водночас у 2016 році до лав Нацгвардії на контрактну службу збираються прийняти 4 тис. громадян. Серед переваг служби в Нацгвардії за контрактом Кардинал зазначив заробітну плату не менше 7 тис. грн, відпустку до 30 днів, страховку кожного військового-"контрактника" на 600 тис. грн, зарахування стажу служби за контрактом в загальний стаж держслужби, а також можливість участі в миротворчих операціях.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя