У музеї Революції Гідності зібрали брифінг і наголосили, що й надалі працюватимуть у різних напрямках

Національний музей Революції Гідності продовжує свою роботу в різних напрямках

У музеї Революції Гідності зібрали брифі…
Фото: Національний музей Революції Гідності / Facebook

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу музею у Facebook. 

"Боротьба триває, друзі. Дякуємо за cлова підтримки та миттєву готовність допомогти. Музей не припиняє у різних напрямках працювати для вас", – йдеться у дописі.

Зазначається, що нині в музеї готують "величенький проект із ілюстратором Олександром Ком'яховим".

"Слідкуйте й за іншими заходами. Саме зараз – розпочався щорічний науковий форум про Майдан серед революції доби постмодерну. З нами Ярослав Грицак, Віталій Нахманович, Ігор Турій, Максим Урбанський, Анастасія Маркелова, Степан Віднянський і багато інших науковців із Україна та світу. Вмикайте стрім на цій сторінці!" – підсумували у прес-службі.

Окрім того, було опубліковано відеозапис брифінгу щодо ситуації з обшуками в Національному музеї Революції Гідності, в межах якого директор музею Ігор Пошивайло розповів не лише про сьогоднішні події, але й про плани музею на майбутнє.

 

Нагадаємо, сьогодні, 19 листопада, в Києві до Національного музею Революції Гідності прийшли представники влади з обшуком

Згодом директор музею Ігор Пошивайло повідомив, що обшуки тривали у нього вдома, а також у двох приміщенням музею. Він також розповів, як відбувалися обшуки, та що було вилучено.

Окрім того, в музеї Революції Гідності розповіли, як у них відбулися обшуки і що там відбувається.

Пізніше у поліції пояснили причини обшуків у музеї Революції Гідності.

Довідка: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності – музейна науково-дослідна, культурно-освітня та науково-методична державна інституція, що належить до сфери управління Українського інституту національної пам’яті.

Його було створено розпорядженнями Кабміну від 18 листопада 2015 р. Указом президента від 12 квітня 2016 р. музею було надано статус національний.

Музей було започатковано громадською ініціативою "Музей Майдану/Музей Свободи", яка розпочала практичну діяльність зі створення музею як багатофункціонального музейного комплексу. 

18 січня 2016 р. директором музею було призначено одного із ініціаторів його створення, голову правління ГО "Музей Майдану" – Ігоря Пошивайла.

Нині новостворюваний музей власних експозиційних площ не має. Виставкова та культурно-освітня програмна діяльність ведеться на партнерських майданчиках.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme