У МОЗі обіцяють, що "Таміфлю" надійде до аптек упродовж двох тижнів

МОЗ України домовився з виробниками лікарських засобів "Таміфлю" і "Реленца" щодо термінових поставок в Україну цих медикаментів
Depo.Життя
19 січня 2016 20:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба МОЗ, передає depo.ua.

Повідомляється, що виробник "Таміфлю" може надати 5 тис. упаковок у міжнародній упаковці протягом двох тижнів і в україномовній упаковці протягом 8-9 тижнів. За даними виробника кошти "Реленца, воно повинно було бути в аптечній мережі та на складах дистриб'юторів з 18 січня 2016 (вчорашній день, ред.) в кількості 1 124 упаковок.

Крім того, нагадаємо, що МОЗ України провів переговори з урядом Литви про надання Україні в якості гуманітарної допомоги 2 тис. 443 упаковки препарату "Таміфлю" і 27 645 тис. упаковок "Реленца", які повинні надійти також протягом 2-3 тижнів, передає depo.ua.

Лікарські засоби "Таміфлю" і "Реленца" відповідно до уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги дорослим і дітям та "Гострі респіраторні інфекції" і адаптована клінічної установки "Грип та гострі респіраторні інфекції", затверджених наказом МОЗ України від 16.07. +2014 №499, є препаратами, рекомендованими для лікування грипу.

Нагадаємо, що станом на 19 січня в Україні офіційно зареєстрована 51 летальний випадок внаслідок грипу цього сезону.

Читайте також: В Україну повернувся грипозний привид Тимошенко

Більше актуальних новин читайте на <