UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У МОЗ пояснили, як правильно носити маски

Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України надав інструкцію з правильного використання медичних масок
 

У МОЗ пояснили, як правильно носити маск…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сторінку центру у Facebook.

У повідомленні зазначається, що маска призначена для зменшення виділення збудників інфекційних хвороб з дихальних шляхів. Також маска попереджує зайві доторки руками до обличчя. Ризик занесення інфекції на слизові значно зменшується.

Також у центрі надали наступні рекомендації, як надягати маску: потрібно закинути гумки за вуха, розправити маску, щоб вона прикривала ніс та рот.

Крім того, маску слід змінювати, щойно вона стала вологою. Також маску слід змінювати щочотири години.

У центрі зазначили, що не можна чіпати зовнішню частину маски руками. У разі дотику, потрібно помити руки з милом чи обробити спиртовмісним антисептиком.

Також не можна використовувати маску повторно. Крім того, не можна використовувати марлеві маски, вони не забезпечують належного рівня захисту.

Як знімати маску: не можна торкатися до її зовнішньої поверхні, її потрібно зняти за гумки, згорнути і викинути у смітник.

Нагадаємо, 25 березня Кабінет міністрів України запровадив по всій території України режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня включно.

2 квітня Кабінет міністрів України у рамках карантину через коронавірус заборонив з 6 квітня перебування у громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора, а також документів.

Серед іншого, Кабмін зобов'язав магазини і банки видавати відвідувачам маски.

Однак, згодом у Кабінеті міністрів спростовують інформацію про те, що магазини, банки та аптеки мають забезпечувати відвідувачів масками або респіраторами.

4 квітня у Кабміні пояснили, у постанові №211 сказано, що громадяни мають бути в масці чи респіраторі в усіх громадських місцях, але можуть бути без масок на вулиці поза ними.

За останніми даними, в Україні 1096 людей захворіли на коронавірус.

За кордоном від інфекційного захворювання COVID-19 померли п'ятеро наших громадян, одужали – 11.

Також повідомлялося, що 3 квітня коронавірусну інфекцію зафіксували у десятьох дітей, четверо з них знаходяться у закладах охорони здоров'я.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив по всій території України режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня включно.

Читайте також: Україна в ізоляції до 24 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme