У Москві три повії зґвалтували поліцейського "під прикриттям" у борделі

Молодий працівник міліції Москви став жертвою сексуальної оргії в садомазохистскому стилі, коли, виконуючи службовий обов'язок, спробував зібрати докази в одному з підпільних борделів
Depo.Життя
13 січня 2016 14:55
ФОТО: depo.ua
У Москві три повії зґвалтували поліцейського "під прикриттям" у борделі
У Москві три повії зґвалтували поліцейського "під прикриттям" у борделі

У підсумку поліцейського зв'язали і зґвалтували три повії, повідомляє depo.ua з посиланням на 360.

Про такий перебіг поліцейської спецоперації стало відомо з пояснювальної записки потерпілого поліцейського.

За попередніми даними, інцидент стався в ніч на 12 грудня в багатоквартирному будинку в Шмітівському проїзді. Там, за оперативними даними, розташовувався притон з повіями. Щоб викрити дівчат і сутенерів у незаконній діяльності, керівництво МВС відправило в їх "лігво" стажера в чині молодшого лейтенанта. Чоловіка зустріли три дівчини, які в його пояснювальній фігурують під псевдонімами Лола, Зиза і Ольга. У ролі Зізи виступила африканка, а Ольгою була уродженка України.

Поліцейський, який працював під прикриттям, вибрав для подальшого спілкування Лолу, і замовив їй "годину кохання" з додатковою послугою "анал". Заплативши дівчині 10 тис. рублів, офіцер попрямував за нею на кухню, де пред'явив посвідчення співробітника правоохоронних органів. Однак на Лолу, що була уродженкою Орла, поліцейська "корочка" не справила належного враження.

Жриці кохання одразу висміяли курсанта університету МВС, звинуватили його в шахрайстві, а потім оглушили ударом каструлі по голові.

У Москві три повії зґвалтували поліцейського "під прикриттям" у борделі (ФОТО) - фото 1

"Прокинувшись, я опинився в кімнаті, і був зв'язаний, і у мене були спущені штани і мої сідниці були голі, я відразу ж почав кричати і кликати на допомогу, але прийшли ці дівчата і почали мене ґвалтувати", - йдеться у пояснювальній поліцейського ,
Насильство відбувалося в збоченій формі: Зиза вставила в задній прохід поліцейського страпон, а решта дівчат шмагали правоохоронця батогами. Сексуальна екзекуція тривала близько 30 хвилин. Її припинили колеги стажиста МВС, які взяли "негарну квартиру" штурмом: поліцейським довелося виламувати вхідні двері.
Затриманим дівчатам загрожують великі терміни ув'язнення: їхні дії кваліфікують як посягання на життя співробітника правоохоронних органів.

У Москві три повії зґвалтували поліцейського "під прикриттям" у борделі (ФОТО) - фото 2

У пояснювальній записці стажера сказано, що через заподіяну йому моральну і фізичну шкодиу він "не зміг з'явитися в університет МВС для зустрічі зі своїм дипломним керівником". Але працювати поліцейським, незважаючи на пережиту наруга, курсанту сподобалося. У зв'язку з цим він попросив дозволити йому після закінчення навчання стати оперуповноваженим в тому самому УМВС, де юнак проходив практику.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя