У Москві студенти протестують проти "кримської весни" і написали петицію Путіну

Сьогодні у російській столиці студенти Московського держуніверситету вийшли на акцію протесту проти проведення мітингу-концерту з нагоди третьої річниці анексії Криму поруч з гуртожитками головної будівлі університету

Depo.Життя
18 березня 2017 10:46
ФОТО: depo.ua

Якція відбулась біля станції метро "Університет", передає Depo.ua з посиланням на "Дождь".

"Ми хочемо, щоб територія МДУ була під контролем студентів, щоб вони могли погоджувати разом з адміністрацією університету фестивалі", - розповіла один з організаторів пікету, другокурсниця Валентина.

Активісти відправили петицію зі своїми вимогами президенту Росії Володимиру Путіну, меру Москви Сергію Собяніну і ректору МДУ Віктору Садовничому. Студенти зажадали обмежити проведення масових заходів біля університету, особливо, мітінгу-концерту "Весна", приуроченого до третьої річниці окупації Криму.

У петиції зазначається, що "Весна" "має політичний підтекст, що не відповідає концепції університету "поза політикою".

Ректор МДУ стверджує, що йому невідомо про політичну складову мітингу-концерту. "Нічого там такого не буде, що торкнеться почуття кого-небудь. Буде Фестиваль "Весна". Він триватиме дві години приблизно", - запевнив він.

Нагадаємо, 18 березня 2014 року президент Росії Володимир Путін підписав із самопроголошеними представниками "влади" Криму "договір" про вступ Криму та Севастополя до складу Росії.

Цей "договів" був підписаний за результатами псевдореферендуму 16 березня, який проводився у Криму в присутності озброєних російських військових без розпізнавальних знаків.

Міжнародне співтовариство засудило анексію українського півострова та запровадило санкції проти Росії.

Читайте також: Хроніки окупації Криму: маргінальний "референдум"

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя