У Москві школяр виграв місяць життя з порнозіркою (ФОТО, ВІДЕО)

У Москві 16-річний школяр Руслан Щедрін на 23 лютого отримав в подарунок від сайту, де продають зброю для комп'ютерних ігор, місяць життя з порно зіркою в столичному готелі
Depo.Життя
23 лютого 2016 15:19
ФОТО: depo.ua
У Москві школяр виграв місяць життя з порнозіркою (ФОТО, ВІДЕО)
У Москві школяр виграв місяць життя з порнозіркою (ФОТО, ВІДЕО)

Хлопцеві пощастило стати 100-тисячним відвідувачем веб-ресурсу, передає depo.ua з посиланням на LifeNews.

"Спочатку я не повірив, але коли зрозумів, що це правда, то подякував сайту. Я був у нестямі від радості. Друзі теж раді за мене, деякі навіть заздрять. Я її бачив, мені все сподобалося - у неї хороші розміри. Дуже чекаю на нашу зустріч", - сказав Руслан.
А от маму 16-річного Руслана відвертий подарунок, навпаки, зовсім не потішив. Віра Щедріна вважає, що зустріч з актрисою фільмів для дорослих остаточно відверне від навчання сина, який і так загруз в комп'ютерних іграх.

"Я категорично проти, у нього зараз іспити, навчання - який місяць з порнозіркою? Нехай 100 тис. дають, ми будемо раді. Приз - це добре, але не такий. Як їм таке могло прийти в голову? Він і так цілими днями грає, зброю купує", - сказала мати пестунчика долі.

Попри це, Руслан не відмовляється від зустрічі з порноактрисою і планує провести разом з нею цілий місяць. Зі своєю тимчасовою дівчиною юнак має намір відвідувати музеї і ходити в кіно.

Водночас зірка фільмів для дорослих Катерина Макарова розповіла, що готова прислухатися як до бажань школяра, так і його батьків. Катерина за необхідності навіть зустріне юнака після уроків, а жити кілька тижнів в готелі, на її думку, немає необхідності.

"Я собі уявляю, що ми будемо ходити в кіно, подорожувати. Для початку нам треба зустрітися, а потім вже ми вирішимо, що нам обом буде цікаво. Потрібно, щоб нас обох це влаштовувало. Якщо йому буде некомфортно жити в готелі, нехай живе вдома. Це йому вирішувати, він має право самостійно вирішувати", - сказала порнозірка.

Більше новин читайте на Depo.Життя