У Москві надумали, як позбавитись від української бібліотеки

У Москві Бібліотеку української літератури залишать фактично без книг
Depo.Життя
21 вересня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua

Книжковий фонд Бібліотеки української літератури "передадуть" Центру слов'янських культури, який вирішили створити в липні 2016 року, передає depo.ua з посиланням на прес-службу департаменту національної політики, міжрегіональних зв'язків і туризму міста Москви.

"Всеросійська державна бібліотека іноземної літератури ім. М. І. Рудоміно і департамент національної політики, міжрегіональних зв'язків та туризму м. Москви оголосили про об'єднання зусиль зі створення Центру слов'янських культур на базі "Иностарнки ", - наголошується в повідомленні.

"Основу колекції покликане покласти книжне зібрання Бібліотеки української літератури, яку "Иностранке" передає департамент національної політики", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, 28 жовтня 2015 року російські правоохоронці провели обшуки в Бібліотеці української літератури, після чого її директор Шаріна була затримана.

Стосовно неї було порушено кримінальну справу за статтею 282 КК Росії (розпалювання національної ненависті і ворожнечі, а також приниження людської гідності).

Приводом для порушення справи стало начебто  поширення серед відвідувачів бібліотеки видання Дмитра Корчинського, яке було визнано судом екстремістським матеріалом і заборонено до використання.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя