У Москві ФСБшники побили шваброю студента за український прапор

Співробітники ФСБ побили аспіранта історичного факультету Московського державного університету (МДУ), який вивісив з вікна гуртожитку прапор України на честь річниці анексії Криму

Depo.Життя
21 березня 2017 10:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив один з аспіратів на умовах анонімності, пише Depo.ua з посиланням на "Медіазону".

Зазначається, що молоду людину затримали 18 березня в гуртожитку. До нього прийшов майор з органів внутрішніх справ МДУ і троє осіб, які представилися співробітниками ФСБ. В аспіранта вони забрали фотоапарат, телефон і ноутбук, а потім доставили у відділок.

Там затриманого силовики били руками і загостреною шваброю. В аспіранта залишилися порізи і садно, які він 20 березня зафіксував в травмпункті.

Після допиту юнака змусили написати розписку в тому, що він згоден працювати інформатором ФСБ і центру з протидії екстремізму МВС. Потім його примусили написати в протоколі про затримання, що він розмахував прапором і нецензурно висловлювався, після чого виписали квитанцію на штраф за дрібне хуліганство.

Постраждалий аспірант звернувся зі скагою до Комітету з питань запобігання катуванням.

Нагадаємо, 18 березня у Москві студенти Московського держуніверситету вийшли на акцію протесту проти проведення мітингу-концерту "Весна" з нагоди третьої річниці анексії Криму.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя