У Мінсоцполітики анонсували створення єдиної бази переселенців

Протягом 3-4 місяців має запрацювати єдина електронна база даних переселенців, яка дасть змогу проводити прозору верифікацію соцвиплат людям, які вимушені були залишити домівки на окупованій території
Depo.Життя
6 червня 2016 08:10
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр соцполітики Андрій Рева, передає depo.ua з посиланням на "5 канал".

За його словами нині відомство разом з СБУ, Державною міграційною службою, міністерством з питань тимчасово окупованих території розробляють схему перевірки, чи справді переселенці, які отримують соцвиплати – пенсії, допомогу від держави – постійно мешкають на підконтрольній Україні території.

Міністр зауважив, що у подальшому планується, що соціальні працівники будуть раз на півроку перевіряти, чи живе людина за місцем тимчасової реєстрації.

"У цій роботі по верифікації були допущені деякі перегини, які необхідно виправити. Той, хто реєструє – управління соцзахисту – раз на 6 місяців будуть виходити на місце проживання ВПО. Якщо не знайшли особи, то вони залишають повідомлення. Якщо він не прийшов, вони йому надсилають рекомендоване повідомлення. І не буде виникати, я так думаю, бюрократичних перепон", – заявив Рева.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя