У Міноборони покарали 400 осіб за махінації з грошима

В Міністерстві оборони України до відповідальності за фінансові порушення притягнуто до відповідальності близько 400 осіб

Про це 24 травня під час брифінгу повідомила начальник Управління комунікацій та друку Міноборони полковник Оксана Гаврилюк, передає depo.ua з посиланням на прес-службу міністерства.

"За підсумками аудитів до відповідальності за фінансові порушення притягнуто близько 400 осіб. З початку року в оборонному відомстві пройшли навчання з питань внутрішнього аудиту та контролю 72 керівники Міноборони та Збройних Сил України", - зазначила вона.

Також, за її словами, з початку року в відомстві попереджено втрат і збитків на суму понад 64 мільйони гривень.

"Завдяки рекомендаціям, наданим внутрішніми аудиторами за результатами операційних аудитів та попереднього моніторингу ризикових операцій, з початку 2016 року у Міністерстві обороні України попереджено втрат та збитків на суму понад 64 мільйона гривень", - зазначила Гаврилюк.

Крім цього були надані рекомендації і застереження щодо підвищення ефективності управління державними фінансовими і матеріальними ресурсами на суму близько 4,5 млрд гривень.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя