У Міноборони покарали 400 осіб за махінації з грошима

В Міністерстві оборони України до відповідальності за фінансові порушення притягнуто до відповідальності близько 400 осіб
Depo.Життя
25 травня 2016 06:50
ФОТО: depo.ua

Про це 24 травня під час брифінгу повідомила начальник Управління комунікацій та друку Міноборони полковник Оксана Гаврилюк, передає depo.ua з посиланням на прес-службу міністерства.

"За підсумками аудитів до відповідальності за фінансові порушення притягнуто близько 400 осіб. З початку року в оборонному відомстві пройшли навчання з питань внутрішнього аудиту та контролю 72 керівники Міноборони та Збройних Сил України", - зазначила вона.

Також, за її словами, з початку року в відомстві попереджено втрат і збитків на суму понад 64 мільйони гривень.

"Завдяки рекомендаціям, наданим внутрішніми аудиторами за результатами операційних аудитів та попереднього моніторингу ризикових операцій, з початку 2016 року у Міністерстві обороні України попереджено втрат та збитків на суму понад 64 мільйона гривень", - зазначила Гаврилюк.

Крім цього були надані рекомендації і застереження щодо підвищення ефективності управління державними фінансовими і матеріальними ресурсами на суму близько 4,5 млрд гривень.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя