У Миколаєві спалахнуло сміттєзвалище. Місто потерпає від їдкого диму

Увечері у вівторок, 21 червня, на стихійному звалищі в районі міського кладовища в Миколаєві спалахнула масштабна пожежа
Depo.Життя
22 червня 2016 06:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві спалахнуло сміттєзвалище. Місто потерпає від їдкого диму
У Миколаєві спалахнуло сміттєзвалище. Місто потерпає від їдкого диму

Як повідомили співробітники ДСНС, які брали участь в гасінні пожежі, площа загоряння становить близько двох з половиною тисяч квадратних метрів. Горить, в основному, пластмаса, а також старі автомобільні шини, різноманітне будівельне сміття, передає depo.ua з посиланням на "Новости-N".

У Миколаєві загорілося сміттєзвалище. Місто потерпає від їдкого диму - фото 1

Ввечері їдким димом затягнуть практично весь Ленінський район Миколаєва. У мікрорайоні "Водопій" практично нічим дихати, не дивлячись на тридцятиградусну спеку люди щільно закривають вікна і кватирки, забирають з вулиці дітей.

Незважаючи на масштабність загоряння, на боротьбу з вогнем було виділено лише 1 пожежний автомобіль, який кожні 20 хвилин їде за водою. На місці гасінням пожежі керує офіцер Миколаївського управління ДСНС в званні підполковника. Ніхто з представників міської влади на місці пожежі не з'являвся.

У Миколаєві загорілося сміттєзвалище. Місто потерпає від їдкого диму - фото 2

Як відомо, при горінні пластмаси утворюється особливо небезпечна отруйна речовина - діоксин, здатен викликати онкологічні захворювання.

Стихійне звалище в старому кар'єрі в районі міського кладовища існує вже не перший рік, і пожежі на ньому спалахують регулярно. Однак, міська влада воліє "не помічати" цієї проблеми.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя