У Меркурія виявили кільце

Група астрономів військово-морської дослідницької лабораторії США встановила, що Меркурій оточений кільцем пилу, розташованим на його орбіті

Раніше було прийнято вважати, що через близькість до Сонця планета не може його мати, повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт NASA.

Відкриття було зроблене за допомогою знімків, отриманих STEREO - міжпланетною станцією NASA. У новому дослідженні вчені ідентифікували величезний слід дрібного космічного пилу на орбіті Меркурія, який утворює кільце шириною майже 15 мільйонів кілометрів (9,3 мільйона миль).

"Зазвичай вважалося, що Меркурій, на відміну від Землі і Венери, занадто малий і занадто близький до Сонця, щоб бути оповитим хоч якою пиловою оболонкою", - зазначає співавтор дослідження Гільєрмо Стенборг, вчений з сонячній енергії з Військово-морської дослідницької лабораторії.

Відкриття означає, що матеріал, з якого складається кільце, може наблизитися до Сонця значно ближче, ніж вчені вважали раніше.

При цьому щільність пилу в центральній частині структури на 5% вища, ніж на її краях. У висновках сказано, що утворитися кільце могло через перетину орбіти Меркурія кометою Енке.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook