Як Пугачова розкритикувала у Держдумі владу

Відома російська співачка Алла Пугачова розкритикувала парламент Росії за прийнятий закон про концертну діяльність
Depo.Життя
29 січня 2016 09:31
ФОТО: depo.ua

Співачка виступає за скасування законопроекту в сфері організації видовищно-розважальних заходів, повідомляє depo.ua.

Російська співачка Алла Пугачова різко розкритикувала депутатів Держдуми за законопроект, який вводить систему саморегулювання у сфері організації видовищно-розважальних заходів, і який не погодили з артистами.

"Я просто хочу сказати: ось нічим Думі займатися, (крім) як займатися цим питанням, цим законом", - заявила Пугачова на "круглому столі", присвяченому документу, вже ухваленому нижньою палатою в першому читанні.

Примітно, що після цих слів співачки в залі пролунали оплески і крики "браво".

"По ідеї треба було вже відразу скасувати цей закон, якщо його обговорювали без узгодження хоча б з деякими з нас. Це злочинна байдужість, ми такі "кріпаки", такі "тварини", що як зроблять, так і буде", - обурилася Пугачова .

Нагадаємо, що відповідно до документу, організовувати видовищно-розважальні заходи в Росії можуть лише індивідуальний підприємець чи юрособа, які є членами однієї з галузевих систем саморегулювання.

Крім того, встановлюється відповідальність організатора і замовника щодо заходів за заподіяння шкоди життю, здоров'ю або майну третіх осіб, а також обов'язок забезпечити повернення грошей за куплені глядачами квитки в разі скасування, заміни або переносу заходу. Обговорюється також можливість страхування підприємницького ризику.

Уточнюється, що в разі прийняття законопроекту під його дії не підпадуть театральні та циркові постановки, що проводяться в займаних театрами і цирками приміщеннях; видовищно-розважальні заходи, проведені на площі не більше 400 кв. м; безкоштовні виступи фізосіб.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя