У Луцьку вулицю назвали на честь Новодворської

Депутати Луцької міської ради в рамках виконання закону про декомунізацію перейменували низку міських вулиць, одну з них назвавши іменем покійної російської опозиціонерки Валерії Новодворської
Depo.Життя
3 червня 2016 09:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт мерії.

Зазначається, що голова Волинської обласної державної адміністрації (ОДА) підписав розпорядження, згідно з яким будуть перейменовані десять вулиць в обласному центрі.

"Цим документом перейменовано й луцькі вулиці, залишивши попередню нумерацію за об’єктами нерухомого майна: Володарського — на Данила Шумука; Ванди Василевської — на Валерії Новодворської; Вацлава Воровського - Павла Пащевського; Фурманова - Олекси Алмазова; Бойка — на Євгена Сверстюка; Коротченка — на Миколи Куделі; Макаревича - Ростислава Волошина; Коцька - на Олекси Ошуркевича; Жовтнева — на Волноваська; Вереснева — на Борохівська", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Валерія Новодворська у віці 64 років померла 12 липня в одній з лікарень Москви.

Валерія Новодворська в розпалюванні конфлікту на сході України і в Криму звинувачувала російську владу і закликала НАТО активно втрутитися в події. Вона також оприлюднила звернення до лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша із закликом допомогти відстояти Крим, як невід'ємну частину території України. У відповідь на це її слова запропонували перевірити на екстремізм.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя