У квітні сепаратисти почнуть "примусовий призов", - розвідка

Українська розвідка повідомляє про плани сепаратистів на Донбасі провести примусовий призов до незаконних збройних формувань
Depo.Життя
12 березня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua

Під призов попадуть мешканці підконтрольних терористам територій, повідомляє depo.ua.

"З метою доукомплектування підрозділів та стримування масового звільнення, командуванням російських окупаційних військ прийняті наступні рішення: з 4 квітня по 15 липня цього року провести примусовий призов на 'військову службу' мешканців тимчасово окупованих територій Донбасу чоловічої статі віком до 45 років", - говориться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України, опублікованому у суботу, 12 березня.

Там також стверджується, що керівники сепаратистів мають намір "з 14 березня цього року виключити юридичну можливість дострокового розірвання контракту за власним бажанням для російських найманців, які воюють 'за контрактом'".

За даними української розвідки, частка місцевих мешканців у збройних формуваннях самопроголошених "ДНР" та "ЛНР" зараз "не перевищує 35%".

Росія послідовно заперечує участь своїх кадрових військових у конфлікті на Донбасі, однак визнає присутність там російських добровольців та "відпускників".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя