У Квіташвілі домовилися про термінові поставки в Україну препаратів проти грипу

Міністерство охорони здоров'я України домовилося з виробниками лікарських засобів щодо термінових поставок в Україну препаратів проти грипу
Depo.Життя
20 січня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу МОЗ.

Домовленості досягнуто з "Таміфлю" - компанією ТОВ "Рош Україна" і "Реленца" (Zanamivir) – компанією ТОВ "Глаксосміткляйн Фармасьютікалс Україна".

Компанія "Рош Україна" готова здійснити поставку 5 тис. упаковок "Таміфлю" протягом двох тижнів у міжнародній упаковці, і протягом 8-9 тижнів дозволеної в україномовній упаковці.

За інформацією ТОВ "Глаксо Сміт Кляйн Фармаюсьтікалс Україна", лікарський засіб "Реленца" буде в аптечній мережі та на складах дистриб’юторів з 18 січня 2016 року у кількості 1 124 упаковок.

Окрім того, МОЗ України провело перемовини із урядом Литви щодо надання Україні як гуманітарної допомоги 2 тис. 443 упаковки препарату "Таміфлю" та 27 тис. 645 упаковок "Реленци", які мають надійти також впродовж 2-3 тижнів.

МОЗ України обіцяє вжити усіх необхідних заходів для забезпечення зазначеними лікарськими засобами як медичних закладів, так і аптечної мережі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя