У Криму затримали мати священика УПЦ КП

У будинку батьків українського священика Української православної церкви Київського патріархату отця Сергія в Сімферополі вчора відбувся обшук в рамках порушеної справи за участь в "екстремістській організації"
Depo.Життя
23 грудня 2015 17:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється у спільноті "Права людини в Криму" у "Фейсбуці" з посиланням на Кримську правозахисну групу, передає depo.ua.

Також повідомляється, що зник зв'язок з матір'ю священика, яка була затримана на вулиці правоохоронцями.

"Сьогодні двоє людей "в цивільному" на вулиці зупинили матір священика і доставили до залізничного РВВС для допиту. На даний момент зв'язку з жінкою немає", - пишуть в групі.

Сам отець Сергій на даний момент проживає на території материкової України.

"Ордер на обшук виданий 22 грудня за підписом прокурора Поклонської. Кримінальну справу порушено за нібито участь в "екстремістській організації". У минулому отець Сергій брав участь в організації "Народний рух України"", - повідомляється в співтоваристві.

Правозахисники відзначають, що дана організація не знаходиться в переліку заборонених згідно із законом РФ "Про протидію екстремістській діяльності".

"Під час обшуку було вилучено 4 зошити особистих записів отця Сергія, посвідчення члена "Народного руху України", військовий квиток, медична карта", - повідомляється в групі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя