У Криму заблокували роботу транспортного підприємства "СімСітіТранс", яке пов'язують з Іслямовим

В окупованому Сімферополі заблокували роботу одного з найбільших транспортних підприємств Криму - ТОВ "СімСітіТранс", яке пов'язують з лідером акції по блокаді Криму Лєнуром Іслямова.
Depo.Життя
29 червня 2016 11:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила кримська журналістка Ельзара Іслямова на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Вперше за 14 років автобуси "СімСітіТранс" не вийшли на міські та міжміські рейси. Федеральна служба судових приставів в 6.00 зупинила діяльність підприємства", - написала Іслямова.

Як повідомили у прес-службі підконтрольної Кремлю адміністрації Сімферополя, чиновники провели роботу "по заміні даного перевізника на міських маршрутах".

"На даний момент необхідна кількість одиниць громадського транспорту вже вийшла на маршрути", - повідомили у прес-службі.

Жителів Сімферополя просять "з розумінням поставитися до можливих незручностей".

Коментарі керівництва ТОВ "СімСітіТранс" у зв'язку з інцидентом поки відсутні.

Нагадаємо, 20 травня голова адміністрації Сімферополя Геннадій Бахарєв повідомив, що адміністрація розірвала договірні відносини з ТОВ "СімСітіТранс" на обслуговування семи автобусних маршрутів.

20 травня російські силовики знову провели обшуки на одному з найбільших транспортних підприємств Криму - ТОВ "СімСітіТранс".

До цього, в лютому 2016 року, офіс компанії вже обшукували. Тоді силовики в масках і бойовому екіпіруванні блокували роботу транспортного підприємства.

Підконтрольний Росії прокурор Криму Наталія Поклонська заявила тоді, що роботу сімферопольського підприємства "СімСітіТранс" ніхто не блокував, ніяких слідчих дій на транспортному підприємстві 1 лютого не проводилось. За її словами, силовики прийшли на підприємство, щоб вручити припис про раніше виявлені порушення.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя