У Криму визнали, що Росія не може забезпечити водою окупований півострів

Окупаційна влада Криму не планує будувати водогін з Краснодарського краю Росії. Реалізовуватимуть програми з будівництва власних джерел водопостачання
Depo.Життя
1 червня 2016 11:51
ФОТО: depo.ua
У Криму визнали, що Росія не може забезпечити водою окупований півострів
У Криму визнали, що Росія не може забезпечити водою окупований півострів

Про це повідомив так званий глава державного комітету по водному господарству і меліорації Криму Ігор Вайль, передає depo.ua з посиланням на "15 минут".

"Щодо водоводу з Краснодарського краю, то навіть питання таке не стоїть. На Кубані немає такого ресурсу води. За всіма статистичними даними і тими нарадами, які ми проводили раніше на рівні федеральних органів, на Кубані води немає, щоб забезпечити Крим", - сказав він.

На його думку, навіть, якщо б в Краснодарському краї були достатні запаси води, будівництво такого водоводу було б занадто дорогим проектом, який можна порівняти з половиною вартості будівництва Керченського мосту.

Вайль стверджує, до 2020 року на території півострова почне функціонувати водовід з підземних джерел. Чиновник вважає, що це закриє проблему постачання питної води в східний регіон Криму.

Нагадаємо, раніше у підконтрольному Росії кримському комітеті з водного господарства та меліорації попереджали, що населені пункти в східному Криму до кінця року можуть відчувати нестачу прісної води

Після анексії Криму Росією Україна припинила подавати воду на півострів Північно-Кримським каналом, що з'єднує головне русло Дніпра з півостровом. Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через цей канал.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя