На Криму вдруге відкрили пам'ятник окупанту з котом (ФОТО)

У суботу 11 червня на Криму відкрили пам'ятник "ввічливим людям" – російським військовим, які в рамках спецоперації захоплювали півострів у лютому-березні 2014 року
Depo.Життя
12 червня 2016 14:46
ФОТО: depo.ua

Як пише Крим.Реалії, пожертви для його створення на півострові збирали кілька місяців, передає depo.ua.

Проект двометрового бронзового пам'ятника "ввічливим людям" був затверджений ще в грудні минулого року. Відкрити його спочатку планували до другої річниці анексії Криму.

Але до цього часу не вдалося зібрати потрібну кількість коштів, тому дату довелося змістити. Тепер відкриття пам'ятника приурочили до Дня Росії.

Це вже другий пам'ятник російським військовим у Криму. Перший з'явився в Бахчисарайському парку мініатюр 16 березня, його у народі прозвали "пам'ятником гвалтівнику кота".

На новому пам'ятнику теж присутній кіт.

У Криму відкрили другий пам'ятник окупанту з котом (ФОТО) - фото 1

Також важливо відзначити, що ініціаторами створення пам'ятника «ввічливим людям» є не рядові кримчани, а представники фактичної кримської влади. Вони ж і збирали пожертви.

Ідея створення монумента належить батькові Сергія Аксьонова, голови підконтрольного Росії уряду Криму, депутату кримського парламенту Валерію Аксьонову. За його словами, пам'ятник обійшовся у 5 мільйонів російських рублів (або 1,6 мільйона гривень)

Нагадаємо, кримський пам'ятник-збоченець "зеленому чоловічку", який встановлять в окупованому Севастополі, видозмінили. Тепер кіт буде тертися об чоботи солдата, а маленька дівчинка вручатиме йому квіти.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя