У Криму щез мобільний інтернет

В окупованому Криму мобільний інтернет найпопулярнішого на півострові оператора "К-Телеком" виявився недоступний абонентам
Depo.Життя
26 серпня 2016 18:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-службу компанії, передає depo.ua з посиланням на "Коммерсант".

У компанії пояснили відсутність інтернету обривом магістрального оптоволоконного кабелю, який пов'язує Крим з Кубанню. Обрив стався в Краснодарському краї. На місце аварії виїхали майстра. Директор з маркетингу "К-Телеком" Лариса Загорулько пообіцяла вирішити проблему до кінця дня. Дзвінки абонентам як і раніше доступні.

Компанія "К-Телеком" була зареєстрована в Краснодарі в травні 2014 року, а через тиждень отримала частоти в Криму. До цього частоти використовував український МТС. На початку серпня 2014 року оператор вже почав надавати послуги і за 3 місяці побудував мережу з 1500 базових станцій. У запуску мережі брали участь голова російського уряду Дмитро Медведєв і міністр зв'язку Микола Нікіфоров.

Компанію зареєструвала в Краснодарі приватний туристичний консультант Анна Березкіна. Потім вона продала фірму Миколі Балашову, а той продав компанію вірменської "Селлі груп уорлдвайд холдинг", яка належить Cell Group Worldwide ltd з невідомої юрисдикцією. При цьому в Вірменії працює однойменна компанія – "К-Телеком", дочірня компанія російської МТС. Однак в МТС запевняли, що не мають відношення до кримської фірмі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя