У Криму провайдери почали блокувати доступ до сайту "Події Криму"

У Криму провайдери почали блокувати доступ до сайту "Події Криму", нібито за матеріали, що "містять заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності"
Depo.Життя
30 січня 2016 15:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на видання.

Восени 2015 року про обмеження доступу до сайту редакцію "Події Криму" повідомив Роскомнадзор, а зараз блокування набуло масового характеру.

При спробі зайти на сайт з'являється повідомлення про те, що "доступ до запитуваного ресурсу обмежено". Причина обмеження доступу в тому, що сайт "включено до Єдиного реєстру доменних імен, покажчиків сторінок сайтів мережі інтернет і мережевих адрес, які дозволяють ідентифікувати сайти в мережі інтернет, що містять інформацію, поширення якої на Росії заборонено".

У Роскомнагляді заявляють, що матеріали, розміщені на сайті, нібито "містять заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності або участі у масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку".

А 29 січня Роскомнагляд направив до редакції новий лист з вимогою "видалити головну сторінку", пояснюючи своє прохання тим, що на ній нібито розміщена інформація, що закликає до "масових заворушень і здійснення екстремістської діяльності". При цьому блокувати сайт почали, не чекаючи відведеної доби на видалення "екстремістського" контенту.

Нагадаємо, що раніше Роскомнагляд обмежив доступ на території Росії до новинного порталу "РБК-Україна".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя