У Криму припиняє роботу найбільший виробник молочки

Найбільший в Криму виробник молочної продукції — компанія “Криммолоко” повністю зупинить свою роботу і буде ліквідована через два місяці
Depo.Життя
12 січня 2016 15:41
ФОТО: depo.ua

 Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Кримінформ".

За даними телеканалу, адміністрація повідомила всіх співробітників про звільнення через два місяці відповідно до закону.

Генеральний директор "Криммолоко" Тимофій Ананьїв пояснює закриття підприємства його збитковістю.

"Підприємство стало нерентабельним: за сукупністю причин з літа минулого року завод працює собі в збиток. З вересня у нас пішли збитки — вересень, жовтень, листопад, грудень. Вересень — відсутність сировини з України. Листопад — це блекаут. І режим НС до сьогоднішнього дня ніхто не відміняв", - сказав він.

За інформацією директора, тільки в Сімферополі у зв’язку з ліквідацією найбільшого технологічного майданчика шукати нову роботу доведеться майже 200 фахівцям.

За даними видання на заводі підтвердили інформацію про припинення роботи підприємства.

У 2014 році пакет акцій ПАТ "Криммолоко" придбав інвестор з Російської Федерації. У лютому 2015 новий генеральний директор ПАТ “Криммолоко” Олександр Походенко заявив, що компанія почала процедуру отримання статусу учасника СЕЗ і надалі планує поставляти в регіони Росії вершкове масло з української сировини.

На сайті Федеральної податкової служби структура акціонерів ПАТ "Криммолоко" не розкривається. Держателем реєстру акцій значиться ЗАТ "Фінансова компанія" Ваш Вибір".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя