У Криму подорожчали продукти через зростання тарифів на Керченській переправі

В Криму через підвищення тарифів на послуги Керченської поромної переправи зросли ціни на ряд продуктів
Depo.Життя
23 лютого 2016 14:12
ФОТО: depo.ua

Підприємці скаржаться на значне подорожчання овочів, фруктів на сімферопольському оптовому ринку Привоз, куди надходять товари з Росії, а потім розвозяться в усі міста півострова, передає depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Гранат ще вчора був по 120 рублів, це відпускна ціна, сьогодні вже 150 рублів. Товару мало. Через помідори справа доходила мало не до бійки. Все пояснюють подорожчанням переправи", - розповів кримський підприємець.

Згідно з новими тарифами, які набули чинності з 23 лютого, вартість проїзду через переправу для вантажівок довжиною 9-12 метрів зросла з 6935 рублів до 8 тис. рублів, а для вантажівок не більше 5 метрів завдовжки ціна зросла з 2890 рублів до 5 тис. рублів. Також подорожчала і перевезення легкових автомобілів. Для автомобілів до 5,3 метрів ціна складе 1,7 тис. рублів (замість 1190 рублів), а довжиною понад 5,3 метрів - 4,8 тис. рублів (замість 2486 рублів).

За словами підприємців, такі тарифи повинні були привести до зростання транспортних витрат не більше, ніж на 1 рубль. Проте ціни в деяких випадках виросли на десятки рублів. Це призвело до значного підвищення роздрібних цін в Криму.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя