Кримські окупаційні депутати вимагають визнати їх жертвами геноциду

"Депутати Державної ради" Криму звернулися до російських правоохоронних відомств з проханням розслідувати геноцид щодо кримчан з боку України
Depo.Життя
13 січня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"Державна рада Республіки Крим" закликає Генеральну прокуратуру Російської Федерації, Слідчий Комітет Російської Федерації провести розслідування за фактом здійснення геноциду проти жителів Республіки Крим депутатами Верховної Ради України, в тому числі і в створенні злочинних угруповань, метою яких є заподіяння шкоди життю і здоров'ю людей в умовах блокади Криму ", -говорять "депутати".

Вони вважають, що злочини, пов'язані із блокадою Криму, не повинні мати терміну давності.

"Переконані, що терористи і їхніх посібників, що зробили замах на життя і здоров'я цивільного населення Кримського федерального округу, не уникнути відповідальності. Це злочин не має строків давності і винні рано чи пізно повинні понести заслужене покарання", - йдеться у зверненні.

"Парламент" Криму також має намір підняти питання про визнання геноциду відносно жителів регіону з боку української влади в міжнародних організаціях. З проханням сприяти в цьому депутати звернулися в МЗС Росії.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя