У Криму силовики намагалися затримати онука Джемілєва

Сьогодні вранці до будинку Ельзари Абдулджелілової, яка є донькою лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, під приводом паспортної перевірки прийшли співробітники російської Федеральної міграційної служби
Depo.Життя
2 лютого 2016 13:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила сама Абдулджелілова, передає depo.ua з посиланням на "Крим. Реалії".

"Вони сказали, що проводять паспортний контроль, серед них були представники ФМС, від хвилювання я забула з'ясувати їхні прізвища. Кілька людей зайшли в будинок і попросили пред'явити паспорти, переписали дані. Поводилися чемно і дуже культурно. Коли вони вже йшли, зацікавилися моїм сином Ерол", - розповіла донька Джемілєва.

За її словами, її син в цей час спав удома. При цьому співробітники ФМС, серед яких був і дільничний, поцікавилися "не приїжджав чи хто-небудь з родичів останнім часом?"

"Я відповіла, якщо вони мають на увазі мого батька - то ні, він не приїжджав. Тільки мій син", - розповіла жінка.

Після цього співробітники ФМС віддалилися, проте через деякий час знову повернулися, і, за словами матері, настійно просили Ерола "відправитися з ними поговорити".

"Я проконсультувалася по телефону зі знайомими, мені сказали, що нікуди їхати не треба. Ми відмовили їм", - говорить Абдулжелілова. На цьому візит був завершений.

Офіційних повідомлень органів ФМС поки немає.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя