ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Криму Меджлісу офіційно заборонили мітинг 18 травня

Сімферопольська міська адміністрація офіційно відмовила Меджлісу кримськотатарського народу в проведенні траурного мітингу, приуроченого до річниці депортації
Depo.Життя
8 травня 2015 23:17
ФОТО: depo.ua
У Криму Меджлісу офіційно заборонили мітинг 18 травня
У Криму Меджлісу офіційно заборонили мітинг 18 травня

Про це повідомляють "Крим.Реалії" із посиланням на прес-службу Меджлісу кримськотатарського народу, передає depo.ua.

"В отриманій відповіді адміністрації вказується, що на ту ж дату і час нібито раніше було подано повідомлення, узгоджене в установленому порядку, про заплановані заходи іншій кримськотатарської організацією", - повідомила прес-служба.

Адміністрація Сімферополя в письмовій відповіді відмовилася запропонувати інше місце для проведення мітингу, пославшись на відсутність затверджених постановою Ради міністрів Криму вільних місць для проведення публічних заходів на території Сімферополя.

Нагадаємо, 5 травня Меджліс кримськотатарського народу повідомив про те, що подав у міську адміністрацію Сімферополя повідомлення про проведення траурного мітингу в пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу - депортації 18 травня 1944 року.

Голова міської адміністрації Сімферополя Геннадій Бахарєв заявив, що влада Сімферополя не дадуть дозволу на проведення траурного мітингу в центрі міста. Він обгрунтував це тим, що на площі Леніна не передбачено проведення масштабних акцій, "крім заходів з нагоди державних свят". Бахарєв додав, що площа скоро буде огороджена, так як готується другий етап її реконструкції.

Раніше віце-прем'єр російського уряду Криму Руслан Бальбек заявив, що напередодні 18 травня влади та правоохоронні органи Криму "отримують інформацію про підготовлювані масові провокації".

Після цього російський прокурор Криму Наталія Поклонська заявила, що силові відомства півострова "вживатимуть всіх заходів, щоб запобігти 18 травня можливі провокації у зв'язку з річницею депортації кримськотатарського народу".

Торік традиційний траурний мітинг в центрі Сімферополя був заборонений.