У Кличка розповіли, як дезінфікують громадський транспорт через грип

Департамент транспортної інфраструктури розпочав профілактичні дії щодо убезпечення киян та гостей столиці від захворювання на гострі респіраторні інфекції та грип у рухомому складі КП "Київпастранс" та КП "Київський метрополітен"
Depo.Життя
19 січня 2016 22:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

"Фахівці зазначених комунальних підприємств ретельно вивчають рекомендації медичних спеціалістів Департаменту охорони здоров’я та навчають співробітників комплексу профілактичних заходів (використання медичних масок у разі потреби, антисептичних засобів для водіїв, контролерів, касирів, чергових станцій метрополітену, контролерів автоматичних пунктів пропуску, чергових з приймання-відправлення поїздів та інших працівників, що безпосередньо контактують з великою кількістю пасажирів). Рухомий склад КП "Київпастранс" щоденно перед виходом з депо проходить ретельну обробку спеціальним дезінфікуючим розчином "Дезтаб", яким обробляють поручні, ручки, підлокітники та підлогу у транспортних засобах", - йдеться у повідомленні Департаменту транспортної інфраструктури.

Як зазначається у повідомленні, КП "Київський метрополітен" організовано додаткові застережні заходи із знезараження всіх поверхонь у поїздах, а на станціях з найбільшим пасажиропотоком – у посиленому режимі (втричі частіше, ніж встановлено нормативними документами для холодної пори року – 3 рази на тиждень). Для санітарного прибирання використовуються препарати "Антихлор" та "Тентамін-плюс".

Керівництво Департаменту звертається до всіх громадян, що користуються громадським транспортом Києва, з проханням ставитись до власного здоров’я та профілактичних порад уважно, а також вживати простих заходів, щоб убезпечити себе від захворювання (захисна маска, користування одноразовою вологою серветкою у разі нежиті або чхання тощо). За можливості варто не відвідувати місця великого скупчення людей.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя